Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy Halı Yıkama Servisi

Ümitköy halı yıkama servisi hizmet kalitesi, güleryüzlü, eğitimli ve deneyimli elemanları ile Ümitköy’lü hanımların bir numaralı yardımcısı!

Halılarınız servisimizde profesyonel bir süreçten geçer ve evlerinize %100 hijyen garantili bir temizlik uygulaması yapılmış olarak gelir. Tüm halı yıkama uygulamalarımızı kişiye özel ve her halının kendi türünde yıkama talimat namesine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Servisimizde Sağlık Bakanlığı Onaylı doğal deterjanlar tercih edilmektedir. Kullandığımız deterjanlar halıya derinlemesine nüfuz ederek halı diplerindeki tüm bakteri, kir ve tozları söküp atar. Uzun süre hijyenik kalmasını sağlar ve bakteri oluşumunu önler.

“Ümitköy’lü hanımların %98’i servisimizi tercih ediyor.”

Servisimiz Halı Yıkama konusunda Tavsiye edilen firmaların başında geliyor. Hizmet kalitemiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla tercih edilen bir firma olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için var gücümüzle en iyi hizmeti en uygun şartlarda sunmaya gayret ediyoruz.

 

Halı yıkama sektörü sağlık açısından çok büyük önem arz eden bir sektördür. Halı yıkama hizmeti almak istediğiniz servsinizin, gerçekten profesyonel bir servis olduğundan emin olmalısınız. “Ümitköy Halı Yıkama Şikayet” gibi aramalarla hizmet almak istediğiniz servis hakkında internet üzerinde açılan şikayet varsa bunları mutlaka gözden geçirmeli buna göre servis tercihi yapmanız sağlığınız açısından hayati öneme sahiptir.

Halı Yıkama Firmaları arasında hatırı sayılır bir yeri bulunan servisimiz, kurulduğu günden bu yana Ümitköy bölgesine azami özen göstermekte ve bu bölgede özel çalışmalar yapmaktadır. Bunların başlıcaları,

  1. Merkezi lokasyonlarda gezici ücretsiz servis
  2. Bölgeye hakim konumdaki fabrikamız
  3. Hızlı Servis
  4. %100 Hijyen garantisi
  5. Ekonomik fiyat politikası

tüm bu hizmetler Ümitköy’de halı yıkama firması arayan müşterilerimiz için özenle dizayn edilmiş ve hizmet alımına başlamıştır.

Fabrikamızda verilen hizmetlerin tamamı profesyonel olarak gerçekleştirilmekte, %100 müşteri memnuniyeti amaçlanmaktadır. Sizler de profesyonel bir halı yıkama hizmeti almak için şimdi bizi arayın.

Ümitköy Profesyonel Halı Koltuk ve Stor Perde Yıkama

Profesyonel ekiplerimiz günboyunca merkezi konumlarda çağrılarınızı beklemektedir. Çağrınıza müteakip olarak en hızlı şekilde adresinize intikal etmektedirler.

Servisimizde dilerseniz kapıda ödeme de yapabilirsiniz. Özel ödeme sistemlerimizde kredi kartı ile güvenli ödeme servisimizde!

Facebook sayfamızı beğenerek çeşitli zamanlarda yaptığımız duyuru ve kampanyalardan önceden haberdar olabilir. Sayfamızı sevdiklerinize ve çevrenize tavsiye edebilirsiniz. Facebook sayfamıza https://www.facebook.com/ankarakuzeyhaliyikama/ ulaşabilirsiniz.

Profesyonel halı yıkamacınız Çayyolu Halı Yıkama servisi ile evleriniz bahar havasında!

Uzmanlar uyarıyor!
Halılarınızı en az 6 ayda bir, profesyonel bir halı yıkama servisinde yıkatın. Derinlemesine bir temizlik ancak profesyonel ellerde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden halı temizliğine vereceğiniz önem sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için hayati öneme sahiptir.

Ümitköy Halı Yıkama