Çayyolu Stor Perde yıkama

Çayyolu Stor Perde Yıkama Servisi; Son yılların en çok tercih edilen ev eşyalarından birisi olan Stor ve Zebra Perde modelleri, hanımların evlerinde vagçeilmezi durumuna geldi. Şık tasarımları ve ergonomik yapıları ile Stor perdeler uzun yıllar boyunca trend olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Her geçen gün yeni desen ve kasa yapıları ile kullanım alanları genişleyen Stor Perdeler bu kadar tercih edilmesine rağmen problem çıkartacak bir sorunu olan ürünlerdir.

Çayyolu Stor Perde Yıkama

Stor perde temizliği pek kolay olmayan bir uygulamadır. Zira yapısı gereği geri dönüşü olmayan deformasyonlara maruz kalabilir. Ev ortamında sökülüp, takılması hiç kolay değildir ve uzman kişilerce montajlanması gerekir.

Çayyolu Stor Perde Yıkama servisi olarak, eğitimli elemanlarımız ve Avrupa’dan ithal ekipmanlarımızla, sizlere profesyonel bir Stor Perde temizleme deneyimi sunuyoruz. Yıkama esnasında perdeleriniz el değmeden kişiye özel yıkanıyor ve Sağlık bakanlığı onaylı bitkisel deterjanlar kullanılarak %100 hijyen garantili hizmet veriyoruz.

Çayyolu Stor perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız öncelikle, çağırdığınız servisin gerçekten profesyonel bir temizlik işlemi yapabildiğinden emin olmalısınız. Stor perde temizliği yetkili kişilerce yapılmadığı takdirde güzelim perdeleriniz çöp olabilir. Bu riski hiçbir ev hanımı almamalıdır.

Stor Perde Yıkama da Profesyonel Çözümler

Ankara’da çeyrek asırdır temizlik hizmetleri sunan servisimiz bu alanda on binlerce müşteri portföyüne sahiptir. Müşterilerimizden aldığımız tüm geri dönüşlerde %100 müşteri memnuniyetini hedefledik ve bu dönüşler sayesinde her yıl çalışmalarımızı güncelleyerek işimize bir kat daha fazla önem vermenin yollarını arıyoruz.

Mükkemmele ulaşmamız için geri dönüşlerinize önem veriyoruz.

Peki “evde stor perde yıkama nasıl yapılır?” “Zebra Perde temizliği evde yapabilir miyim?” gibi soruların cevaplarına gelince…

Çayyolu Stor Perde YıkamaTabi ki yapabilirsiniz. Stor veya zebra perdeler genellikle mutfaklarda kullanılıyor. Mutfak içerisinde pişen yemeğin yağ ve diğer materyalleri hava yolu ile perdelerinize yapışır ve kısa sürede perdeleriniz kir tutar. Her hafta yıkamacıda yıkatamayacağınıza göre bunu evde yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Unutmayın! Uzmanlar her 3 ayda bir stor ve zebra perdelerinizi profesyonel bir temizlemecide yıkatmanızı öneriyor.

Evde Stor Perde Temizliği

Evde stor perde ve zebra perde temizliği için öncelikle ucu fırçalı olan aparatınızı elektrik süpürgenize bağlayın.
Süpürgenizin emiş gücü yüksekse, perdenize zarar vermemesine dikkat edin. Yanlardaki aparatlar çok çabuk zarar gören materyallerden üretilmektedir.

Daha sonra 2 bardak suya yarım bardak limon suyu sıkın ve bir kaşık sirke ekleyerek karıştırın. Sprey kutusu yardımı ile mikrofiber bezle hafifçe perdelerinizi silin. İşte hepsi bu kadar.

Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var. Perdelerinizi mutlaka 3 ayda bir profesyonel bir serviste temizletin!

Siz de şimdi profesyonel bir Çayyolu Stor Perde temizliği deneyimi için bizi arayın!

Tel: 0312 256 43 44   –   Mh: 0850 840 11 21