Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu koltuk yıkama uygulamalarımız şimdi daha profesyonel! Avrupa’dan ithal ekipmanlarımız ve donanımlı ekibimizle, Oturma grupları, çekyatlar, ofis mobilyaları ve yataklarınız mis gibi tertemiz!

Dikkat!
Koltuk yıkama hizmeti verdiğini idda eden birçok merdivenaltı korsan firma, yıkama hizmeti verdiğini idda ederek mobilyalarınızı üstünkörü ıslatarak karşılığında ücret talep etmekte ve birçok müşteri bu durumdan madur olmaktadır. Mobilyalarınızı profesyonellere teslim etmenizi tavsiye ediyoruz.

Servisimiz Randevu usülü koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Randevu almak için bizi arayın!

koltuk yıkama uygulamalarımız yerinde yapılır. Müşterilerimiz tüm işlemi canlı olarak görür ve yapılan işlemleri onaylar.

Kullandığımız deterjanların tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı ve organik ürünlerden oluşmakta, sağlığınız açısından kesinlikle başka ürün kullanılmamaktadır.

“Koltuklarınızı Profesyonellere Teslim Edin”

İşlem öncesi solüsyon uygulanır ve derinlemesine nüfuz ederek kir ve lekelerin yumuşaması sağlanır. Süper emici vakumlu makinalarımızca tüm lekelerden arınana kadar işlem tekrar ederek temizlik işlemi gerçekleştirilir.

Hava ve ortam koşullarına göre kuruma süresi ortalama 3 saattir. Bu süre içerisinde ekipler gittikten sonra mobilyalarınıza herhangi bir işlem yapmayınız. Örtü vb. örtmeyin ve kumaşın hava almasını sağlayınız.

Servisimizde araba koltukları dahil, yatak ve ofis mobilyalarıda temizlik ilgi alanlarımızdan bazılarıdır. Dilerseniz araçlarınızıda mükemmel bir temizlik deneyimine tabi tutabiliriz.

Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu koltuk yıkama servisinde Randevusuz kesinlikle hizmet alımı yapılmamaktadır. Her lekenin çıkma garantisi yoktur. Ekiplerimiz bu gibi durumlarda ön keşif esnasında müşterilerimize bilgilendirme yapmaktadır. Çıkmayacak lekelerin garantisi verilemez!

 

Çayyolu Koltuk Yıkama

Doğal deterjanlar kullanarak evde yapacağınız koltuk temizliklerinde, süpürge ile tozlar alındıktan sonra bir sünger yardımı ile köpürttüğünüz doğal deterjanı kumaş yüzeyine hafifçe uygulayabilirsiniz. Durulama işlemini mikrofiber bezlerle yüzeysel olarak hafifçe yapın ve kumaşın havalanmasını sağlayın. Böylelikle koltuk takımlarınız uzun süre temiz kalarak bakteriler için bir cazibe merkezi olmaktan çıkacaktır.Evde günlük, haftalık temizliklerinizde koltuk takımlarınızı mutlaka doğal deterjanlar kullanarak yapınız. Zararlı kimyasal bulunduran deterjanlar kullanmanız sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Çayyolu koltuk yıkama servisimizden kullanabileceğiniz deterjan ve diğer malzemelerle ilgili bilgi isteyebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca koltuklarınızı senede en az iki kez profesyonel bir temizlikten geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizde profesyonel bir koltuk yıkama deneyimi için şimdi randevu alabilirsiniz.