Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama Servisi

Batıkent Halı Yıkama servisinde halılarınız size özel yıkanır. Halı hav aralıklarına yerleşmiş mayt, akar ve toz bileşenlerini %99,9 oranında temizliyoruz. Her yıkama ünitemizde yanlızca bir halı işlem görmektedir. Yıkama ve durulama esnasında minimum 60° sıcaklıkta temiz ve taze su kullanılmaktadır. Bu sıcaklıkta Koronavirüs (COVID-19) dahil hiçbir virüs hayatta kalamamaktadır.

Sağlığınızı önemsiyoruz ve bütün uygulamalarımızda sağlığa zararlı bileşenler içermeyen, tamamen doğal, vegan solüsyonlar tercih ediyoruz.

25 yıldır Batıkent’te Halı Yıkama Yapıyoruz

Çeyrek asırdır Ankara Batıkent Halı Yıkama hizmetleri veriyoruz. Şirketimiz bir aile şirketi olarak, yaptığı işe önem veren, eğitimli aile bireylerimizden oluşmaktadır. Halılarınızı kendi halılarımızı yıkar gibi büyük bir titizlikle temizliyor kirden ve lekeden eser bırakmıyoruz.

Servisimizde kesinlikle halı yıkama talimatnamesi dışında işlem yapılmamaktadır. Çıkmayan leke durumlarında işlem yapılmadan önce müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Yıkama talimatnamesi dışında yapılacak herhangi bir kimyasal işlem halınıza büyük olasılıkla zarar vereceğinden hiçbir müşterimize zararlı kimyasalları önermiyoruz.

Genel olarak, doğal yöntemlerle tüm lekeler çıkartıla bilmektedir. Çıkmayan lekeler nadiren karşılaşılan durumlardır. Zorlu lekelere karşı evde uygulamanız gereken bazı işlemler sayesinde halılarınızı koruyabilirsiniz.

https://cayyoluhaliyikamaci.com/kategori/pratik-bilgiler/ sayfamızdan, evde uygulayabileceğiniz pratik bilgilere ulaşabilirsiniz.

Batıkent Halı Yıkama Fiyatları

Sağlığınız için başkaları gibi temizlik yapmıyoruz. Özel geliştirilmiş makina parkurumuzda sadece sizin halılarınız yıkanıyor ve bu oldukça maliyetli işlemlerden oluşuyor. Buna rağmen servisimiz piyasa koşullarında fiyatlarını en ekonomik olacak şekilde dizayn etmiştir.

Fiyatlarımızda zam yok! geçen senenin fiyatları aynen geçerlidir.

Batıkent’te Halı Yıkama Hizmeti Alanlar

Servisimizden halı yıkama hizmeti alan Batıkent’li müşterilerimizin tamamı aldıkları hizmeti yakınlarına da öneriyorlar. Müşteri portföyümüzün tamamı tavsiye üzerine oluşmaktadır. Günümüzde Batıkent’te 10 binlerce müşterimize her altı ay’da bir halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Servisimiz, aşağıdaki hizmetleri profesyonel olarak sunmaktadır.

  • Batıkent Halı Yıkama
  • Batıkent Koltuk Yıkama
  • Batıkent Battaniye Yıkama
  • Batıkent Yorgan Yıkama
  • Batıkent Yastık Yıkama
  • Batıkent Yatak Yıkama
  • Batıkent Stor Perde Yıkama
  • Batıkent Zebra Perde Yıkama
  • Batıkent Halı Tamiri

Koltuk ve yatak yıkama hizmeti almak için, önceden randevu almanız gerekmektedir. Koltuk ve yatak yıkama uygulamalarımız adresinizde gerçekleştirilmekte ve siz onay verene kadar temizlik işlemine devam edilmektedir. Kuruma süresi ortalama 3 saattir.

Şimdi profesyonel bir temizlik hizmeti almak istemez misiniz? Hemen Arayın!

Facebook fan sayfamıza katılın, çekiliş ve kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun. https://www.facebook.com/ankarakuzeyhaliyikama