Ankara halı yıkama

Ankara halı yıkama da profesyonellik, %100 müşteri memnuniyeti ve üstün kalite temizlik birarada! 25 yıldır Ankara’da halı yıkama hizmeti veren servisimiz 100.000 üzerinde müşteri portföyüne sahiptir.

Halılarınızı profesyonellere teslim edin.

Ankara halı yıkama servisi 5000m² kapalı alanı, günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile Ankara’nın tartışmasız en büyük halı yıkama fabrikalarından biridir. Profesyonel servis ağı ile müşteri çağrılarına anında yanıt vererek, en hızlı servis hizmetini sunmaktadır.

Avrupa’dan ithal halı yıkama makina parkuruyla teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktadır. Özel olarak dizayn edilen sistemlerimizde “Halılarınız başka müşterilerin halıları ile birbirine karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır.”

 

Ankara Halı Yıkama

Fabrikamız tamamen uzman ekiplerden oluşmaktadır. Ekiplerimiz saha ve iç mekanda çalışmakta, herbir işçimiz işinin hakkını veren kaliteli kişilerden oluşmaktadır. Ankara halı yıkama servisinde halılarınız, çağrınızdan, teslimata kadar profesyonel bir süreçten geçer. Bu süreçte halılarınız adresinizden alınır. Etiketlenerek karışıklıkların önüne geçilir. Servise indirilen halılarınız öncelikle leke keşif işleminden geçirilmektedir. Çıkması zor veya imkansız olan lekeler tespit edilerek müşteriye bilgisi sağlanır. Çıkması zor ve imkansız lekelerde kesinlikle garanti verilmemektedir. Bunun ned eni, firmamız her halı türünü tamamen üretici talimatnamesine uygun olarak yıkadığı içindir. Talimatname dışında bir uygulama yapılmamaktadır.

Fabrikamızda Avrupa’nın 1 numarası ERA111 halı şampuanları kullanılmaktadır. Era ile halılarınız profesyonel bir yoğuşmanın içine girer ve halı hav aralarına kadar derinlemesine işleyerek kirden, tozdan ve bakterilerden eser bırakmaz!

Ankara Halı Yıkama

Fabrikamızda her halı kendi üretici talimatnamesine göre özenle yıkanır. Bunu sürekli vurgulamamızın sebebi her halı fabrikası kendine has dokuma, kumaş ve ipliklere sahiptir. Bu sebeple her halı türünün yıkama talimatnamesi farklıdır. Bu farklılıkda temizlik uygulamalarına çeşitlilik kazandırır. Bu yüzden her halının yıkama talimatnamesine göre yıkanması en doğru yoldur.

Tüm bu kriterler göz önünde bulunduğu zaman halı yıkama gerçekten zahmetli ve bir o kadarda profesyonellik isteyen bir iş koludur.

Dikkat! Çağırdığınız her halı yıkama servisinin profesyonel bir firma olduğuna emin olmadan halılarınızı yıkatmayınız. Son zamanlarda merdivenaltı veya oto yıkama alanlarıda halı yıkama sektörüne ilgi duymakta ve kesinlikle steril olmayan ortamlarda halı yıkama işlemi yapmaktadır.

Araştırmadığınız veya bilmediğiniz merkezlerde halı yıkama hizmeti almayınız.

Ankara’da halı yıkama 25 yıldır, bizim işimiz!

Servisimizde ayrıca Koltuk Yıkama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Koltuk yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayın Koltuk Yıkama

Sizde Profesyonel bir Ankara Çayyolu Halı Yıkama servisi arıyorsanız şimdi bizi arayın!

Ankara Halı Yıkama